PERKANT UŽ 100€ IR DAUGIAU, PRISTATYMAS NEMOKAMAS!!!

GrillSymbol Nerūdijančio plieno Paella keptuvė FP-960 inox, ø 96cm

918,99 €
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 24.92€
Prekės kodas: FP-960i

GrillSymbol Nerūdijančio plieno Paella keptuvė FP-960 inox, ø 96cm

918,99 €
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 24.92€
Kiekis :
Pristatymas per 3-5 d. d.

Nerūdijančio plieno keptuvė su aukštais kraštais, puikiai tinkanti troškinti, virti, kepti ir garinti. Nerūdijantis plienas leidžia paruošti geriausius troškintus patiekalus, nes plieninė keptuvė gali suteikti patiekalui spalvos ar skonio, kai pažeidžiamas pagrindinis sluoksnis. Ją lengva valyti ir prižiūrėti. Labai greitai įkaista. Ne mažiau svarbu – nerūdijančio plieno keptuvė visada išlaiko blizgančią išvaizdą!

Mūsų didžiausia, beveik vieno metro skersmens nerūdijančio plieno keptuvė sukurta klientui, kuriam, be veiksmingo įrankio, reikia ir dailios išvaizdos. Keptuvė leidžia labai greitai paruošti šimtus porcijų ir aptarnauti dideles minias. Jis tinka gaminių pristatymui, bet ir maistui patiekti šventinėmis progomis, pavyzdžiui, vestuvėms ir priėmimams. Šį modelį naudoja Suomijos, Skandinavijos, Anglijos, Baltijos šalių maitinimo įstaigos, restoranai, mėsos ir dešrų pramonės įmonės. Aukšto krašto storadugnė (5 mm) keptuvė yra puikiausias pasirinkimas.

PRO-960 inox leidžia ruošti įvairius patiekalus iš šviežių ar iš anksto paruoštų ingredientų. Priklausomai nuo gaminamo patiekalo, keptuvėje telpa 50-80 porcijų. Keptuvė turi 5 cm kraštelį, leidžiantį maistą troškinti ir garinti (po dangčiu), o tai yra didelis privalumas lyginant su keptuve žemu kraštu. Pasitelkite fantaziją ir kepkite norimą patiekalą ant keptuvės!

Specifikacijos:
Nerūdijančio plieno keptuvė
96 cm keptuvės skersmuo
5 mm keptuvės storis
50-80 porcijų talpa
Keptuvės svoris 32 kg
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: