200cm trikojis griliui, laužui su rite grotelių aukščio reguliavimui ir lenktomis kojomis

200cm trikojis griliui, laužui su rite grotelių aukščio reguliavimui ir lenktomis kojomis

Prekių ženklaiCook King
Prekės kodas:1112244
Pristatymas:4-10 darbo dienos
  • 133.99€

  • 135.99€

Techninės specifikacijos:
Bendras aukštis: apie 200 cm
Svoris: apie 7,5 kg
Trikojis milteliais padengtas: TAIP
Trikojis sulankstomas per pusę: TAIP
Trikojis pagamintas iš: natūralaus plieno
Trikojis su rite

"HAND MADE" AUKŠTA PRODUKTO KOKYBĖ, PAGAMINTA EUROPOJE

200 cm aukščio trikojai, skirti griliams, puodams ir WOK keptuvėms,- geriausias pasirinkimas patiekalų gaminimui gamtoje. Trikojai komplektuojasi su grotelėmis, puodais, WOK keptuvėmis bei specialiomis grandinėmis. Trikojis padengtas specialiais milteliniais dažais, kurie apsaugo jį nuo apgadinimų. Dekoratyvinė ritė, kontroliuojanti grandinę, leidžia laisvai reguliuoti grotelių, puodo ar keptuvės WOK aukštį.

Trikojis yra labai stabilus, todėl grilį galima statyti ant bet kokio paviršiaus, netgi nelygaus. Dar vienas šio produkto privalumas yra tas, kad jį labai lengva surinkti, išardyti, transportuoti bei sandėliuoti, nes grilio kojos susilenkia i vidurį. Stabili konstrukcija garantuoja patogų ir saugų produkto naudojimą, o kaltiniai elementai suteikia unikalumo ir originalumo. Labai svarbu tai, kad prie vienos grilio kojos yra privirinta ritė, laikanti grandinę, kurią galima lengvai užfiksuoti bet kokiame aukštyje.

Dėl puikaus techninio sprendimo, trikojį grilį galite saugiai naudoti nebijodami, kad grotelės, pritvirtintos prie grandinės, bet kada gali atsikabinti ir nukristi.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Žymos: 200cm, trikojis, griliui, laužui, su, rite, grotelių, aukščio, reguliavimui, ir, lenktomis, kojomis, priedai, laukobbq, lt, 5902709572145, 124, 90€