180cm trikojis grilis su rite + apvalios plieninės kepimo grotelės Ø 50cm

180cm trikojis grilis su rite + apvalios plieninės kepimo grotelės Ø 50cm

Prekių ženklaiCook King
Prekės kodas:111350
Pristatymas:4-10 darbo dienos
  • 162.99€

  • 192.99€

Techninės specifikacijos:
Trikojo kepsninės aukštis: apie 180cm
Grotelių skersmuo: 50cm
Grotelių strypų storis: 5mm
Grotelės pagamintos iš: natūralaus plieno
Produkto svoris: apie 11,5 kg
Trikojis milteliais padengtas: TAIP
Trikojis sulankstomas per pusę: TAIP
Trikojis su ritė: TAIP

"HAND MADE" AUKŠTA KOKYBĖ, PAGAMINTA EUROPOJE

180 cm aukščio trikojis grilis – tai puikus pasirinkimas susitikimams su draugais ar laisvalaikio leidimui su šeima. Paruošti ugnį šiam griliui galite tiesiog įkurdami laužą arba naudodami tradicinius anglies briketus. Šio modelio trikojis yra padengtas specialiais milteliais, kurie sukuria atsparumą įvairioms oro sąlygoms. Masyvios grotelės pagamintos iš stiprių medžiagų ir gali išlaikyti didelius maisto kiekius. Trikojis yra labai stabilus, todėl grilį galima statyti ant bet kokio paviršiaus, netgi nelygaus. Dar vienas šio produkto privalumas yra tas, kad jį labai lengva surinkti, išardyti, transportuoti bei sandėliuoti, nes grilio kojos susilenkia i vidurį. Įspūdingi ornamentai su išbaigtais elementais suteikia griliui prabangos, žavesio ir išskirtinumo.

Labai svarbu tai, kad prie vienos grilio kojos yra privirinta ritė, laikanti grandinę, kurią galima lengvai užfiksuoti bet kokiame aukštyje. Dėl puikaus techninio sprendimo, trikojį grilį galite saugiai naudoti nebijodami, kad grotelės, pritvirtintos prie grandinės, bet kada gali atsikabinti ir nukristi.

Visi matmenys - apytiksliai +-1-2cm.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Žymos: 180cm, trikojis, grilis, su, rite, +, apvalios, plieninės, kepimo, grotelės, ø, 50cm, trikojai, griliai, laukobbq, lt, 5902709570288, 172, 99€