180cm trikojis grilis su rite + plieninė Keptuvė / WOK Ø 60cm

180cm trikojis grilis su rite + plieninė Keptuvė / WOK Ø 60cm

Prekių ženklaiCook King
Prekės kodas:111020
Pristatymas:4-10 darbo dienos
  • 199.99€

  • 243.99€

Techninės specifikacijos:
Trikojo aukštis: apie 180cm
Wok skersmuo: 60cm
Wok metalo storis: 1,5mm 
Wok pagamintas iš: natūralaus plieno
Produkto svoris: apie 12,5 kg
Trikojis milteliais padengtas: TAIP
Trikojis sulankstomas per pusę: TAIP
Trikojis su rite: TAIP

"HAND MADE" AUKŠTA KOKYBĖ, PAGAMINTA EUROPOJE

Patiekalų ruošimas ne ant tradicinių grotelių, o keptuvėje Wok – vertas dėmesio pasirinkimas. 180 cm aukščio trikojis grilis, padengtas milteliniais dažais, yra atsparus įvairioms oro sąlygoms. Paruošti ugnį keptuvei WOK galite tiesiog įkurdami laužą arba naudodami tradicinius anglies briketus. Masyvi keptuvė WOK yra pagaminta iš stiprių medžiagų ir gali išlaikyti didelius maisto kiekius. Trikojis yra labai stabilus, todėl grilį galima statyti ant bet kokio paviršiaus, netgi nelygaus. Dar vienas šio produkto privalumas yra tas, kad jį labai lengva surinkti, išardyti, transportuoti bei sandėliuoti, nes grilio kojos susilenkia i vidurį. Įspūdingi ornamentai su išbaigtais elementais suteikia griliui prabangos, žavesio ir išskirtinumo. Šio modelio trikojis grilis leis jums mėgautis maisto ruoša gaminant įvairius mėsos ir daržovių patiekalus, žuvį ar net kiaušinienę.

Labai svarbu tai, kad prie vienos grilio kojos yra privirinta ritė, laikanti grandinę, kurią galima lengvai užfiksuoti bet kokiame aukštyje. Dėl puikaus techninio sprendimo, trikojį grilį galite saugiai naudoti nebijodami, kad grotelės, pritvirtintos prie grandinės, bet kada gali atsikabinti ir nukristi.

Visi matmenys - apytiksliai +-1-2cm.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Žymos: 180cm, trikojis, grilis, su, rite, +, plieninė, keptuvė, /, wok, ø, 60cm, trikojai, griliai, laukobbq, lt, 5902709570448, 223, 99€