200cm trikojis grilis su lenktomis kojomis + 2 apvalios plieninės kepimo grotelės Ø 80cm + 40cm

200cm trikojis grilis su lenktomis kojomis + 2 apvalios plieninės kepimo grotelės Ø 80cm + 40cm

Prekių ženklaiCook King
Prekės kodas:22451
Pristatymas:4-10 darbo dienos
  • 201.99€

  • 230.99€

Techninės specifikacijos:
Trikojo aukštis: apie 200 m
Grotelių skersmuo: 40cm + 80cm
Grotelių strypų storis: 5mm
Grotelės pagamintos iš: natūralaus plieno
Produkto svoris: apie 15,5kg
Trikojis milteliais padengtas: TAIP
Trikojis sulankstomas per pusę: TAIP

"HAND MADE" AUKŠTA KOKYBĖ, PAGAMINTA EUROPOJE

200 cm aukščio trikojis grilis – tai puikus pasirinkimas susitikimams su draugais ar laisvalaikio leidimui su šeima. Paruošti ugnį šiam griliui galite tiesiog įkurdami laužą arba naudodami tradicinius anglies briketus. Šio modelio trikojis yra padengtas specialiais milteliais, kurie sukuria atsparumą įvairioms oro sąlygoms. Masyvios grotelės pagamintos iš stiprių medžiagų ir gali išlaikyti didelius maisto kiekius. Trikojis yra labai stabilus, todėl grilį galima statyti ant bet kokio paviršiaus, netgi nelygaus. Dar vienas šio produkto privalumas yra tas, kad jį labai lengva surinkti, išardyti, transportuoti bei sandėliuoti, nes grilio kojos susilenkia i vidurį. Įspūdingi ornamentai su išbaigtais elementais suteikia griliui prabangos, žavesio ir išskirtinumo. Labai paprastai ir lengvai galite užfiksuoti groteles jums patogiame aukštyje.

Trikojis grilis su dvejomis grotelėmis – dar puikesnis pasirinkimas, kadangi vienu metu galite paruošti dar daugiau patiekalų didesnei draugų kompanijai. Dar vienas šio modelio grilio privalumas yra tas, kad ruošiant patiekalus ant mažųjų grotelių naudojama žemesnė temperatūra, taip pat paruoštus patiekalus galima tiesiog palikti ant mažesnių grotelių ir lengvai šildyti, kad neatvėstų ir visuomet būtų tinkamos temperatūros.

Visi matmenys - apytiksliai +-1-2cm.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Žymos: 200cm, trikojis, grilis, su, lenktomis, kojomis, +, 2, apvalios, plieninės, kepimo, grotelės, ø, 80cm, +, 40cm, trikojai, griliai, laukobbq, lt, 5902709570219, 210, 99€