PERKANT UŽ 100€ IR DAUGIAU, PRISTATYMAS NEMOKAMAS!!!

COR-TEN® rūdinto plieno gaminių instrukcijos

Jūs gavote GrillSymbol arba Petteri Wiimaa gaminį ir jis neatrodo taip, kaip nuotraukoje? Nesijaudinkite, čia mes patariame, kaip apdoroti COR-TEN® rūdintą plieną, kad jis atrodytų kaip nuotraukose.

Kas yra COR-TEN® ir SSAB atmosferos poveikiui atsparus plienas?

COR-TEN® yra didelio stiprumo konstrukcinis rūdintas plienas, pasižymintis išskirtiniu atsparumu oro sąlygoms. Plieno cheminė sudėtis leidžia sukurti rūdžių sluoksnį, kuris padengia gaminį nekeičiant mechaninių plieno savybių. Šis rūdžių sluoksnis ne tik apsaugo plieno gaminius nuo stichijų, bet ir suteikia unikalią apdailą. Be to, jis taip pat yra ekologiškesnis nei tradicinis plienas.

Ką daryti?

Kaip visiškai naujas, COR-TEN® atrodo pilkas kaip karšto valcavimo tradicinis plienas. Iš pradžių paviršius pasidaro rausvai rudas (panašus į rūdijimo spalvą), kuris laikui bėgant tampa tamsesnis.

Yra du būdai, kaip pakeisti paviršių: įprastas rūdijimo procesas arba greitas variantas.

Įprastas procesas yra paprastas: palikite savo COR-TEN® gaminį lauke, nuo lietaus ir drėgmės jis natūraliai surūdija. Paviršius yra nuvalytas tirpikliu – tai reiškia, kad metalinis paviršius paruoštas rūdijimui. Priklausomai nuo aplinkybių rūdys atsiranda per 1-3 savaites.

Greitas procesas - purkšti druskos suspensiją ant metalinių paviršių. Turite tai pakartoti 5-6 kartus. Suspensija turi būti silpna, apie vieną arbatinį šaukštelį druskos vienam litrui vandens. Šiltame vandenyje ištirpinkite druską ir nupurškite paviršių. Nieko daugiau nereikia daryti, lietus nuplaus druską.

Kai Cor-Ten plienas sušlampa ir išdžiūsta, rūdžių sluoksnis tampa šiek tiek storesnis, o apatinis kietas plienas tampa plonesnis.

COR-TEN® plienas ir dėmės: pirmaisiais metais susidaro rūdžių sluoksnis. Padėjus COR-TEN® plieno gaminį ant medinės terasos, po gaminiu esantis plotas nusidažys rūdžių spalva. Perkeldami gaminį galite valyti šią vietą metaliniu šepečiu. Kalbant apie akmens vietas, kai kurie akmenys sugeria visas dėmes, o COR-TEN® plienas gali suteikti akmenims rudą spalvą. Po pirmųjų metų COR-TEN® plienas palieka labai mažai dėmių.

COR-TEN® plieno gaminiai gali būti laikomi lauke 365 dienas per metus. Nereikia saugoti.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: