PERKANT UŽ 100€ IR DAUGIAU, PRISTATYMAS NEMOKAMAS!!!

  • -58,00 €

Daugiafunkcinis 80cm ugniakuras, laužavietė, kepsninė „MONTANA X” su 60cm plieninėmis grotelėmis

386,99 € 444,99 € Sutaupote 58,00 €
Prekės kodas: 111000

Daugiafunkcinis 80cm ugniakuras, laužavietė, kepsninė „MONTANA X” su 60cm plieninėmis grotelėmis

386,99 € 444,99 € Sutaupote 58,00 €
Kiekis :
Pristatymas per 4-10 d. d.

Techninės specifikacijos:
Ugniakuro skersmuo: 80 cm
Grotelių skersmuo: 60 cm
Ugniakuro storis: apie 2 mm
Bendras aukštis: apie 110 cm
Ugniakuro aukštis: apie 48 cm
Bendras plotis: apie 88 cm
Produkto svoris: apie 32 kg
Ugniakuras pagamintas iš: natūralaus plieno

"HAND MADE" AUKŠTA KOKYBĖ, PAGAMINTA EUROPOJE

Šis aukštos kokybės ugniakuras pagamintas Europoje. Jis išskirtinis savo dizainu bei yra pagamintas iš storo metalo. Ugniakuro konstrukcija yra labai stabili ir tvirta, nes visos detalės tarpusavyje suvirintos. Ugniakuras – idealiausia išeitis tiems, kuriems, mėgaujantis ugnimi, svarbiausias yra saugumas. Kilnojamas ugniakuras gali būti naudojamas daugeliu būdų: tai gali būti praktiškiausias variantas laužo įkūrimui, griliui, gali būti naudojamas kaip šilumos šaltinis arba stilinga aplinkos detalė. Ugniakuro forma neleidžia pasklisti žarijoms, pavyzdžiui, dėl stipraus vėjo. Dėl prie abiejų ugniakuro pusių privirintų rankenų gaminį galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą.

Šis aukštos kokybės ugnies dubuo pagamintas Europoje. Jam būdinga detali apdaila ir didelis dubuo, pagamintas iš storo plieno. Visa konstrukcija yra labai stabili ir tvirta. Ugnies dubuo yra idealus sprendimas tiems, kurie vertina saugumą kurstant ugnį. Nešiojamą ugnies dubenį galima naudoti įvairiais būdais. Tai gali būti praktiška vieta laužui įkurti, nešiojamasis grilis, šilumos šaltinis ir stilingas apšvietimas. Dubens forma neleidžia plisti degančiai medienai, pavyzdžiui, pučiant stipriam vėjui. Dėl prie abiejų dubenėlio pusių privirintų rankenų gaminį galima lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą.

Į komplektą įeina ugniakuras, 160 laipsnių kampu besisukančios 60 cm skersmens plieninės grotelės ir stiebas. Dėl stiebo aukščio reguliavimo sistemos, grotelių aukštis gali būti lengvai reguliuojamas. Stiebas įkišamas tiesiai į skylę vienoje iš ugniakuro kojelių. Grotelių rankenoje įmontuotas fiksatorius, galite lengvai užfiksuoti groteles bet kuriame aukštyje po to, kai jį uždėsite ant laikiklio.
Taip pat galite įsigyti papildomų suderinamų priedų. Priklausomai nuo jūsų poreikių, ugniakurą galima derinti trimis skirtingais būdais: su grilio grotelėmis, keptuve ir kepimo plokštuma. Ant ugniakuro galima iš karto montuoti tris skirtingus priedus. Dėl šios priežasties gaminį lengva konfigūruoti ir jis yra universalus. Naudodami visus priedus vienu metu, galite sutaupyti daug laiko gamindami maistą. Papildomas elementas, kurį verta įsigyti, yra guliašo puodo ar wok pakabinimo rankena virš ugnies dubens.
Mūsų ugniakurai pagaminti iš neapdoroto metalo, todėl spalva gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos nuotraukose. Tai natūrali metalo savybė, tačiau tai neturi jokios įtakos produkto kokybei ir funkcionaliam naudojimui.

Visi matmenys - apytiksliai +-1-2cm.
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: