PERKANT UŽ 100€ IR DAUGIAU, PRISTATYMAS NEMOKAMAS!!!

GrillSymbol Nerūdijančio plieno Paella keptuvė FP-720 inox, ø 72cm

327,99 €
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 14.74€
Prekės kodas: FP-720i

GrillSymbol Nerūdijančio plieno Paella keptuvė FP-720 inox, ø 72cm

327,99 €
Preliminari mėnesinė įmoka nuo 14.74€
Kiekis :
Pristatymas per 3-5 d. d.

Nerūdijančio plieno keptuvė su aukštais kraštais, puikiai tinkanti troškinti, virti, kepti ir garinti. Nerūdijantis plienas leidžia paruošti geriausius troškintus patiekalus, nes plieninė keptuvė gali suteikti patiekalui spalvos ar skonio, kai pažeidžiamas pagrindinis sluoksnis. Ją lengva valyti ir prižiūrėti. Labai greitai įkaista. Ne mažiau svarbu – nerūdijančio plieno keptuvė visada išlaiko blizgančią išvaizdą!

PRO-720 inox yra populiarus modelis tarp namų vartotojų, kurie organizuoja didelius grilio vakarėlius. Šį modelį naudoja ir viešojo maitinimo įmonės. Keptuvė su aukštu apvadu storu dugnu yra puikus kokybiškas pasirinkimas.

PRO-720 leidžia ruošti įvairius patiekalus iš šviežių ar iš anksto paruoštų ingredientų. Keptuvėje telpa 20-30 porcijų, priklausomai nuo gaminamo patiekalo. Plokščias keptuvės dugnas puikiai leidžia išlaikyti maistą šiltą. Kepant svarbu stebėti, kad temperatūra nebūtų per aukšta, o aliejaus reikia įpilti daugiau nei į plieninę keptuvę. Keptuvė turi 5 cm kraštelį, leidžiantį maistą troškinti ir garinti (po dangčiu), o tai yra didelis privalumas lyginant su keptuve žemu kraštu. Pasitelkite fantaziją ir kepkite norimą patiekalą ant keptuvės!

Specifikacijos:
72 cm keptuvės skersmuo
3 mm keptuvės storis
20-30 porcijų talpa
Keptuvės svoris 9 kg
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: